Facebook muzea Facebook jednotkyFacebook sdruzeni

Otevírací doba

Provoz muzea je pro rok 2018 z technických důvodů pozastaven. Děkujeme za pochopení.

mapa

Pěšky:

Vchod do muzea najdete nedaleko Magistrátu města Mladá Boleslav a hlavní pošty, na Komenského náměstí, v parku mezi 1 a 2 ZŠ. Po příchodu k magistrátu a při pohledu čelně ke vchodu se dáme vpravo po chodníku a podél budovy magistrátu. Půjdeme kolem vchodu do 1.ZŠ, která se nachází ve stejné budově, až dojdeme ke spodní části ZŠ umístěné v budově druhé. Pokud půjdeme dál podél této budovy, objeví se přímo proti nám vchodový objekt nacházející se v parku. Ke objektu muzea vede štěrkový chodníček. Umístění na mapě.

 mapa pesí aa

Autem:

Muzeum se nachází v památkové zóně a zóně zákazu zastavení, ideální je nechat vozidlo na vyznačených parkovištích, nacházejících se cca 200m od muzea. Dále postupujeme po cestě uvedené v odstavci „pěšky“. Parkoviště na mapě. A, B - placené parkoviště (po-pá 8 - 18), C - vstupní objekt muzea.

mapa auto a

Vlakem:

Cílová stanice Mladá Boleslav, město. Dále podél obchodního centra Bondy dojdeme k ulici Václava Klementa, kde se dáme vlevo a pokračujeme směrem do města k Magistrátu MB. Zde pokračujeme viz „pěšky“.
Copyright © 2014 - Muzeum "VÝSADKÁŘI 8280" Mladá Boleslav